Miejsce pracy: Lublin (siedziba)

Kim jesteśmy ?

MSCG to zespół młodych, ambitnych osób, które na co dzień pracują z najbardziej innowacyjnymi przedsiębiorstwami w celu opracowania przełomowych rozwiązań w branży oraz przygotowania zwycięskich aplikacji konkursowych. Zajmujemy czołowe miejsca na listach rankingowych, pomagamy się rozwijać cenionym firmom i początkującym startupom. U nas masz szansę na dobry start zawodowy, możliwość ciągłego rozwoju i podejmowania wyzwań!

Czego oczekujemy?

Jeżeli chcesz dołączyć do Działu Zarządzania i Audytu powinieneś być absolwentem/tką lub studentem/tką III – II roku studiów II stopnia.

Chętnie podejmujemy współpracę z osobami:

  • bardzo dokładnymi,
  • terminowymi,
  • odpowiedzialnymi,
  • posiadającymi umiejętność szybkiego czytania ze zrozumieniem dokumentów

Twoje zadania:

Jako stażysta/tka:

  • dowiesz się czym jest praca w konsultingu i jak różnorodne możliwości rozwoju daje,
  • dowiesz się jak powstaje aplikacja konkursowa i jak rozliczany jest dofinansowany projekt, zrozumiesz na czym polega audyt projektu
  • będziesz merytorycznie partycypować w zadaniach zespołu wspierając finansowe rozliczanie i audyt projektów,
  • poszerzysz kompetencje miękkie, takie jak: współpraca, analiza informacji i podejmowanie decyzji,
  • będziesz mógł/mogła zaprezentować nam cały swój potencjał i wykorzystać go w praktyce przybliżając się do objęcia samodzielnego stanowiska specjalisty/tki

Co oferujemy?

✔ 4 tygodniowy pakiet szkoleń z zakresu programów dotacyjnych

✔ wartościową przygodę zawodową w ramach 3 miesięcznego płatnego stażu – 1500 zł netto mc (od pon do pt w godz. 8-16)

✔  zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach (umowa o pracę, premie) dla najlepszych stażystów

✔ feedback i wsparcie mentorów

✔ możliwość realizacji własnych ambicji zawodowych

✔ miłą atmosferę, w młodym, zgranym zespole

✔ udział w spotkaniach firmowych, wyjazdach integracyjnych

✔ przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurowcu z pyszną kawą i wieloma rodzajami herbat : )

 

Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca 2017 r.

Rozpoczęcie stażu: 3 lipca !

Aplikowanie

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym.
List motywacyjny powinien bezpośrednio dotyczyć tego stanowiska i tłumaczyć, dlaczego – Twoim zdaniem – jesteś idealnym kandydatem.

Aplikację prosimy wysyłać na email: HR@mscg.com.pl
W tytule e-maila prosimy dopisać nazwę działu do jakiego aplikujesz.

Aplikuj już dziś!

Proces rekrutacji

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym. List motywacyjny powinien bezpośrednio dotyczyć tego stanowiska i tłumaczyć, dlaczego – Twoim zdaniem – jesteś idealnym kandydatem.
Po pozytywnej weryfikacji CV i LM poprosimy Cię o rozwiązanie case study. Case study to inaczej studium przypadku. Jest to zadanie oparte na realnym problemie, z jakim możesz się spotkać podczas pracy na danym stanowisku. Zawiera opis sytuacji oraz wytyczne w jaki sposób zadanie ma zostać wykonane (esej, prezentacja, strategia). Case study pozwoli nam zrozumieć w jaki sposób myślisz, jak rozwiązujesz problemy i wyciągasz wnioski. Prześlemy Ci niezbędne informacje na temat zadania, a także termin jego realizacji. W zależności od skomplikowania zadania może to być czas od jednego do kilku dni.
Po analizie przesłanych rozwiązań case study, wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na sesję testów. O szczegółach dotyczących terminu i miejsca kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailowo (dlatego też, po przesłaniu nam aplikacji, pamiętaj o regularnym sprawdzaniu swojej skrzynki pocztowej).

Czego możesz spodziewać się podczas sesji testowej? Będziemy sprawdzać Twoje predyspozycje zawodowe i osobowościowe.

Kolejnym etapem jest rozmowa telefoniczna. Podczas rozmowy zachowaj spokój. Staraj się uważnie słuchać pytań, by konkretnie i w sposób przemyślany odpowiadać na nie na podstawie dotychczasowych doświadczeń (zawodowych czy też uniwersyteckich).
Ostatnim etapem procesu rekrutacji jest spotkanie indywidualne, w którym uczestniczy pracownik Działu HR i przyszły przełożony. Będziemy pytać o Twoje doświadczenia, oczekiwania oraz cele zawodowe. Ważne dla nas będzie poznanie Ciebie jako osoby, która ma dołączyć do naszego zespołu. Jeśli w wyniku tego etapu zostaniesz wybrany/a – pozostaje już tylko ustalenie terminu rozpoczęcia współpracy.